Буферна Ємність RBE-350

Код товару: 1106011514
Виробник: Roda
0
Доставка
Доставка
Доставка перевізником "Нова Пошта" - за тарифами перевізника
Оплата
Оплата
1. Оплата при отриманні "Накладений платіж"
2. Оплата на карту "ПриватБанк" ФОП
Акції
Акції
Підписуйся та будь в курсі всіх акцій та знижок!
В наявності
22 599 грн
Знайшли дешевше?

Опис - Буферна Ємність RBE-350


Опис
Особливості буферних ємностей Roda: - Широкий модельний ряд із 5 модифікацій. - Виготовляються ємністю від 350 літрів до 10000 літрів. - Виготовлені із якісної холоднокатаної сталі від 3 мм. - Теплоізоляція товщиною 100 мм з еластичного пінополіуретану. - Декоративний захисний чохол зі штучної шкіри. - Є моделі із вбудованими теплообмінниками. - Підвищують ефективність роботи твердопаливних котлів та теплових насосів. - Перешкоджають перегріву системи опалення. - Дозволяють гідравлічно та термічно розв'язати контур генерації тепла та його розподілу. - Продовжують ресурс роботи котла та зменшують частоту очищення котлів. - Збільшують міжпаливний інтервал твердопаливних котлів. - Економлять паливо.
Буферна ємність Roda є серцем опалювальної системи. Вона дозволяє накопичувати тепло від кількох джерел і потім зручно розподіляти його за різними температурними зонами системи опалення.

У разі використання твердопаливних котлів буферні ємності RODA є необхідним компонентом системи. Вони дозволяють досягти таких переваг: - знизити утворення сажі, смоли та конденсату при спалюванні твердого палива;
- зменшити частоту очищення котла та димоходу;
- підвищити загальний ККД системи та знизити споживання твердого палива за опалювальний сезон;
- Значно збільшити ресурс роботи котла;
- захистити систему від перегріву та закипання;
- захистити котел від низькотемпературної корозії та температурного шоку;
- Розтягнути міжтопковий інтервал без шкоди для котла;
- Ув'язати кілька джерел тепла в одну систему;
- Забезпечити нагрівання води для ГВП при використанні моделі RBTS або RBDS;
- Забезпечити легке підключення сонячних колекторів або теплових насосів для нагрівання системи опалення;
- Застосувати багатозональне опалення з різними температурами теплоносія (радіатори та тепла підлога) та кліматичне регулювання.

Серійні модифікації: Серія RBE - економ-сегмент буферних ємностей, мають один загальний патрубок подачі та один загальний патрубок повернення, а також патрубки для підключення термометрів та ТЕНу.

Серія RBB - базова серія буферних ємностей, маю по два патрубки подачі та повернення теплоносія.
Серія RBLS - буферні ємності із встановленим нижнім змійовиком із вуглецевої сталі для підключення теплових насосів або сонячних колекторів.
Серія RBTS - буферні ємності із встановленим верхнім змійовиком із нержавіючої сталі для виробництва гарячої сантехнічної води.
Серія RBDS - буферні ємності з двома змійовиками - верхнім із нержавіючої сталі та нижнім із вуглецевої сталі. Максимальна робоча температура ємностей 100°С та максимальний робочий тиск у ємності 3 бари, у змійовиках - 6 бар. За запитом буферні ємності можуть поставлятися із встановленим ревізійним фланцем діаметром 150 мм.

Характеристики - Буферна Ємність RBE-350


Характеристики
вага 80 кг

Купити у Києві - Україні - Буферна Ємність RBE-350


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!