Каталог рушникосушок Zehnder (Зендер)

Каталог рушникосушок Zehnder (Зендер)

Для ванних кімнат компанія Zender виробляє рушникосушки (водяні і електричні) Zehnder, які є одним з флагманів швейцарського бренду. 

Форми, геометрія, варіанти дизайну, круглі або квадратні труби, кольору, стандартні розміри рушників Zehnder - поєднання цих компонентів в творчому розвитку компанії призводить до чітких рішень в дизайні ванних кімнат і прикраси, і в той же час зручні та практичні пристрої для сушки аксесуарів або нижньої білизни 

 

залежно від матеріалу виготовлення (сталь, нержавіюча сталь, сантехнічна латунь ) обігрівачі Zehnder для ванної можна комбінувати з обігрівачем. систем, а також з системами гарячого водопостачання (ГВП). На заводі наповнюють спеціальної охолоджувальною рідиною, для роботи на електриці. У лінійці Zender представлені моделі полотенцесушителей, які розраховані на роботу тільки від одного (одного) джерела тепла (наприклад, тільки гарячої води або тільки електрики). Є моделі, які можна пристосувати для роботи з гарячою водою (гаряча вода або опалення) або з електрикою. Також є комбінований варіант моделей (гаряча вода + електрика). В цьому випадку пристрій працює в основному від системи опалення, а при виключенні, наприклад, на літній період, вода нагрівається встановленим на заводі електричним пристроєм. Для переходу в електричний режим необхідно спочатку закрити зворотний клапан, автомат наповниться водою, потім вимкнути живлення, потім включити полотенцесушитель в мережу.

 

Перед замовленням рушникосушки переконайтеся, що ця конкретна модель може працювати з вашим планованим джерелом тепла. 

Як правило, всі електричні рушникосушки Zehnder оснащені електронагрівачами, які можуть бути підключені до мережі з напругою 230 В ± 10%. Електричні тени для різних моделей полотенцесушителей можуть мати різний функціонал. В розетку входить трижильний кабель довжиною 1,2 м з євровилкою. 

Найпопулярніша серія водяних радіаторів Zehnder - це серія Virando. Він представлений класичною формою.  

Практично всі моделі полотенцесушителей Zender заслуговують на увагу, тому ми представимо можливість зручного початку ознайомлення з усією лінійкою продукції компанії як в табличній формі, так і при швидкому переході між моделями.