Кліматична техніка, Кондиціонери

Кліматична техніка, Кондиціонери

В інтернет магазині Аріа Клімат зібраний мега каталог кліматичної техніки!

Наша компанія спеціалізується на підборі, прорахунки кліматичного обладнання!  Консультація безкоштовна!  Так-же можливий виїзд майстра на місце!  Київ і область!  Так-же можливі відрядження!  Все залежить від ступеня завантаженості!

Вся продукція на сайті від прямих офіційних імпортерів України!  100% Якість та оригінальність продукції!

При об'ємному замовленні знижка по програмі лояльності!

У каталозі для себе Ви знайдете, а так-же зможете купити:

 • Побутові кондиціонери - спліт системи;
 • підлоговий кондиціонер
 • Мульти-спліт системи
 • канальні кондиціонери
 • Зволожувачі повітря
 • Осушувачі повітря
 • мийки повітря
 • кліматичні комплекси
 • очищувачі повітря
 • Аксесуари для кліматичної техніки
 • Теплові гармати та Каміни
 • Сушарки для рук
 • теплові насоси

В даному каталозі Компанії Ариа Клімат зібрані топові бренди Кліматичній техніки, які зарекомендували себе на ринку як надійний і відповідальний виробник Кліматичного обладнання

В 2021 році кліматична техніка є невід'ємним атрибутом у повсякденному житті кожної людини.

Купити кліматичну техніку - ви можете зателефонувавши нашому менеджеру за вказаними тел.  НЕ сайті компанії Ариа Клімат або зробити замовлення через кошик!

У нашій компанії працюють фахівці своєї справи, які можуть вас проконсультувати і допомогти визначитися в вибором продукції!

Якщо ви вирішили обладнати свій будинок, квартиру або офіс кондиціонером значить Ви точно за адресою!

Телефонуйте нам і ми вирішимо разом це завдання!

Так-же рекомендація для відвідувачів сайту які планують в майбутньому придбати і встановити кондиціонер:

Робіть це заздалегідь!  Так як в сезон, а він починається (в жаркий період часу) Ціни на монтаж можуть порядком вирости;

Установка кондиціонера можлива в порядку живої черги, тобто від-1 дня, до-14 днів (так-так буде великий ажіотаж), тому будьте послідовні і намагайтеся зробити установку кондиціонера заздалегідь, тим самим пережити спекотне літо під комфортної прохолодою кондиціонера!

Також стежите за акціями на кліматичну техніку!  Уточнюйте у менеджера консультанта!  Їли Ви знайшли дешевше ?!  Залишайте посилання на товар і заявку на замовлення!  в картці товару є дана функція (Знайшли Дешевше?) Наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорить всі деталі!

Купуючи у нас Ви отримуєте 100% сертифіковану продукцію, гарантію від виробника!

Як вибрати кондиціонер?

   - Приклад вибору кондиціонера для квартири!

Розгляньте можливість вибору кондиціонера для трикімнатної квартири з наступними площами: кухня - 10 м2, вітальня - 30 м2, спальня - 19 м2, дитяча - 16 м2.

1. Визначення кількості кондиціонерів в квартирі.


    Перше, з чого варто почати при виборі кондиціонера, - це визначитися з кількістю кондиціонерів, в яких кімнатах вони будуть розташовуватися.  Важливим є те, в якому приміщенні стоїть кондиціонер, в цьому приміщенні він охолоджує.  Тому, якщо ви не плануєте монтувати кондиціонери в кожній кімнаті, або ви з якихось причин обмежені в цьому, потрібно розуміти, в яких кімнатах він вам потрібен найбільше.  У деяких випадках, коли вони хочуть зменшити кількість кондиціонерів, вони розміщують один кондиціонер в сусідніх і пов'язаних кімнатах через двері або арку таким чином, щоб один кондиціонер міг охолоджувати декілька з цих кімнат, але зворотна сторона полягає в тому, що в приміщенні, де він  буде встановлено, температура буде набагато нижче, ніж в сусідньому, за винятком сусідніх кімнат через дуже широкі прорізи шириною не менше 1,5 метра, наприклад, при з'єднанні кімнати з кухнею або коридором.  В ідеалі кондиціонер повинен бути у всіх кімнатах, де потрібно підтримувати комфортну температуру.  У нашому випадку ми вирішуємо встановити кондиціонер в кожній кімнаті, тобто  кількість кондиціонерів буде = 4.

2. Розрахунок ККД кондиціонерів.


    Розрахунок потужності кондиціонерів заснований на холодопроизводительности.  При зразковому розрахунку потужність кондиціонерів в приміщенні зі стандартною висотою стелі 2,7 м вибирається залежно від площі, як правило, 1 кВт потужності кондиціонера по холодопродуктивності (не плутати з електрикою. Споживається) на 10 м2, тобто  якщо площа приміщення дорівнює 20 м2, тобто 2 кВт, цей розрахунок є приблизними, як правило, для житлових приміщень ця цифра збільшується на 20-30% (в тех. характеристик кондиціонери - графа площа охолоджуваного приміщення. тут виправляємо

Тут ми не врахували приплив тепла від сонця через вікна, коли сторона сонячна (0,4 кВт на 1 м2, якщо вікна виходять на південь), стіни, дах (якщо підлога останній), надходження тепла від побутової техніки (комп'ютер 0,3 кВт  , холодильник 0,2-1,0 кВт), електричне освітлення, не враховувалися втрати холоду, якщо приміщення повідомлялося з іншим через відчинені двері або арку, через яку частину холоду вийде і увійде додаткову кількість тепла, відкрити для провітрювання вікно, через яке будуть  втрати.

Якщо потужність кондиціонера розрахована неправильно, наприклад, нижче, ніж потрібно для даної кімнати, то ваш кондиціонер в саму жарку погоду, якраз тоді, коли він найбільше потрібен, не впорається з завданням, встановивши певну температуру на з пульта дистанційного керування ви не можете  опустити кондиціонер до цієї позначки.  Тому завжди беремо запас порядку 0,5-1,0 кВт.

Тоді отримуємо потужність для нашої квартири: Кухня - 10 м2 = 2 кВт (модель 7), вітальня - 30 м2 = 3,5 кВт (модель 12), спальня - 19 м2 = 2,5 кВт (модель 9), дитяча - 16  m2 = 2 кВт (модель 7).


     Доставка здійснюється по всіх містах України: Київ, Дніпро, Переяслав-Хмельницький, Харків, Біла Церква, Ужгород, Бердянськ, Бровари, Кам'янець-Подільський, Умань, Конотоп, Бориспіль, Сміла, Золотоноша, Ірпінь, Канів, Богуслав, Одеса, Запоріжжя,  Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Рівне, Суми, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк

Компанія Арiа Клімат